Britney Spears BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Britney Spears BG

Britney Spears BG Forum
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Здравейте [TheCaptain]

Go down 
АвторСъобщение
TheCaptain
Admin
Admin
TheCaptain


Брой мнения : 165
Join date : 26.01.2010
Age : 28
Местожителство : Right Behind You

Здравейте [TheCaptain] Empty
ПисанеЗаглавие: Здравейте [TheCaptain]   Здравейте [TheCaptain] Icon_minitime28.01.10 17:16

Такам..ако още не сте разбрали тази секция (Лична зона) служи, за да се запознаем, тук всеки може да пуска тема за себе си и да се опише с няколко изречения, другите ако искат могат да му задават въпроси за това, което ги интересува.Аз ще го направя първа, след това сте вие..

Казвам се Деница, на 14 години съм от град Симитли, малък град е, вероятно не го знаете.Слушам предимно рок, блус, соул, джаз и малка част от поп музиката.Обожавам да гледам филми, любимият ми е "Карибски пирати", а любимият ми сериал е "Анатомията на Грей", харесвам също и "Клюкарката".Любимият ми актьор е Джони Деп, харесвам също и Орландо Блум, Хийт Леджър, а актриса - Меган Фокс, Анджелина Джоли..Обичам зимата и снега..Редовно чета списание "Хай клуб"..Разговорлива съм, може би понякога прекалено командвам ама..не е нарочно.Обичам да чета книги..Любимият ми предмет е Биология, а най-омразният ми е Френски език и Физкултурата..Друго какво да ви кажа..Не слушам чалга, хип-хоп и аренби.просто не ми харесват..Това е засега, ако искате питайте нещо и си направете и вие теми..
Чао!!
Върнете се в началото Go down
https://britney-zone.bulgarianforum.net
 
Здравейте [TheCaptain]
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Britney Spears BG :: Лична зона-
Идете на: